Samodzielny Księgowy

Dla naszego Klienta, firmy outsourcingowej, wspierającej klientów z branży rolniczej, poszukujemy osoby, która wsparłaby dział księgowości w obsłudze kluczowych klientów firmy. Taka osoba odpowiadałaby za samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i raportowałaby bezpośrednio do Dyrektora Finansowego.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • Sporządzanie sprawozdań US, GUS, NBP, INTRASTAT;
  • Sporządzanie deklaracji i nadzór nad rozliczaniem podatków (VAT, CIT);
  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów i analiz na potrzeby osób zarządzających i właścicieli;
  • Pomoc w przygotowywaniu rocznych budżetów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia;
  • Wiedza z obszaru rachunkowości zarządczej i analizy finansowej mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z Klientem;
  • Komunikatywność, uczciwość, dobra organizacja czasu pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8-16;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkowe szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2018-07-02

Branch

Poznań, Spring Poland