Inżynier Narzędziowy

W związku z rozwojem naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy:

Inżyniera Narzędziowego – miejsce pracy Siemianowice Śląskie

Zadania:
  • Organizacja i nadzorowanie procesu wdrożenia nowych matryc do produkcji
  • Wsparcie dla działu zakupów i inżynieryjnego na wszystkich etapach zamówienia, począwszy od przeglądu zapytań ofertowych i ofert od dostawców
  • Ocena wykonalności części
  • Nadzór na dokumentacją dostarczaną od dostawcy
  • Współpraca z konstruktorami już na etapie projektowania części
  • Nadzór nad dostawcą i raportowanie postępów poszczególnych etapów budowy matryc, koordynacja z ogólnym harmonogramem projektu; kontrola na miejscu u dostawcy
  • Poszukiwanie nowych dostawców

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżynieria mechaniczna i materiałowa, obróbka plastyczna),
  • Znajomość procesów technologicznych występujących podczas budowy tłoczników,
  • Znajomość właściwości fizycznych i chemicznych stali używanych w procesie tłoczenia,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (znajomość GD&T),
  • Umiejętność oceny wykrojów i rozwiązań proponowanych przez dostawców matryc,
  • Umiejętność prowadzenia złożonych projektów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz nagrody kwartalne, nagrody jubileuszowe,
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne),
  • Dofinsowanie do kart Multisport Benefit,
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Kursy językowe i szkolenia.

Location

Siemianowice Śląskie

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-26

Branch

Siemianowice Śląskie, Spring Poland