C# Developer

  Dla największego internetowego Biura Podróży i lidera sprzedaży usług turystycznych w Europie Środkowowschodniej, oferujemy miejsce pracy na stanowisku:

Obowiązki:

– Projektowanie rozwiązań programistycznych
– Implementacja i utrzymywanie aplikacji w technologii .NET
– Praca nad wdrażaniem aplikacji oraz przygotowaniem procesów wdrożeniowych w ramach ciągłej integracji
– Dokonywanie ekspertyzy kodu pod względem jego jakości, możliwości optymalizacji i wprowadzania zmian
– Prowadzenie prac badawczych i rozwojowych przy projektowaniu nowych rozwiązań na rynku Travel

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość języka C# w tym jego zaawansowanych elementów i platformy .NET Framework
– Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
– Dobra znajomość ASP .NET web services i WCF
– Dobra znajomość MS SQL Server i języka SQL
– Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych
– Dobra znajomość Entity Framework
– Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

– Znajomość frameworków, narzędzi i protokołów: Nunit, NSubstitute, Jmeter, Regular Expressions, REST, JSON, Jenkins
– Znajomość ASP.NET MVC, Bootstrap, Javascript
– Posiadanie certyfikatów Microsoft
– Doświadczenie w procesie wytwarzania oprogramowania w tym znajomość narządzi ciągłej integracji, zapewnienia jakości kodu, zarządzania źródłami i kodem

Nasz Klient oferuje:

 Wynagrodzenie 9.000- 15.000 zł brutto
Benefity – dofinansowanie do karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej
Przyjazną atmosferę i luźny start-up – płaska struktura organizacji, rozrywkowe gadżety w pokojach
Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa okazjonalna praca zdalna
Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga w godzinach pracy
Dojrzały proces Agile – pełna adaptacja w skali całej firmy od ponad 5 lat, Scrum Master i Product Ownerzy dostępni na miejscu
Dojrzałe procesy technologiczne – Test Driven Development, Continuous Integration
Pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii, realny wpływ na kształt wdrażanych rozwiązań

Location

Katowice

Contract type

Specialist

Availability

2018-04-27

Branch

Katowice, Spring Poland