Młodszy Specjalista ds. raportowania według MSSF

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań do zarządzania energią dla branży nieruchomości, obecnie poszukujemy:

                                            Młodszego Specjalisty ds. raportowania według MSSF

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za raportowanie zgodnie z MSSF15 i 16
  • Weryfikacja poprawności danych w Customer Contract Mangement
  • Współudział w automatyzacji procesów do celów raportowania zgodnie z MSSF
  • Czynny udział w sporządzaniu comiesięcznych raportów finansowych Grupy
  • Współpraca z Działem Finansowym i IT na poziomie Grupy
  • Udział w sporządzaniu prognoz finansowych oraz budżetu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze sprawozdawczości korporacyjnej
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i inicjatywa
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szerokie możliwości rozwojowe

Location

Poznań

Contract type

Staff

Availability

2018-07-01

Branch

Poznań, Spring Poland