Koordynator ds. Analiz i Normowania Pracy w Zakładzie Przemysłowym

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji maszyn specjalnych
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Koordynator ds. Analiz i Normowania Pracy

Koordynator ds. Analiz i Normowania Pracy jest odpowiedzialny za prognozowanie, wskaźnikowanie i kształtowanie efektywnego wykorzystania czasu pracy w jednym z kluczowych zakładów produkcyjnych globalnej organizacji.

Zakres zadań:
  • Bieżąca analiza organizacji czasu pracy, stanowisk roboczych i efektywności procesów technologicznych  w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania czasu pracy w obszarze produkcyjnym;
  • Opracowanie standardów czasowych dla poszczególnych procesów technologicznych;
  • Udział we wdrażaniu produktów i procesów w zakresie prognozowania, wskaźnikowania i normowania czasu pracy;
  • Inicjowanie usprawnień w celu doskonalenia organizacji pracy i redukcji kosztów produkcji;
  • Prognozowanie zapotrzebowania na pracowników w oparciu o przewidywany poziom produkcji i planowane wskaźniki efektywności czasu pracy;
  • Przygotowanie raportów bieżących i okresowych opartych na ciągłym monitorowaniu wykorzystania czasu pracy i poziomu występujących strat w ujęciu przyczyn i miejsca powstawania strat;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w organizacji.

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pełnieniu podobnej funkcji lub w obszarze planowania produkcji / optymalizacji procesów  w środowisku produkcyjnym;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Wiedza techniczna z zakresu organizacji produkcji i metod MTM lub REFA;
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (używany do codziennej komunikacji);
  • Praktyczna znajomość filozofii Lean Manufacturing;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;
  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów;
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów;
  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w północnej części woj. łódzkiego;
  • Realną możliwość zawodowego rozwoju;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet szkoleń.

Location

Kutno

Contract type

Specialist

Availability

2018-07-16

Branch

Kutno, Spring Poland