Lean Manufacturing Project Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji maszyn specjalnych
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Lean Manufacturing Project Manager jest odpowiedzialny za usprawnianie procesów produkcyjnych w duchu i z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing w jednym z kluczowych zakładów produkcyjnych globalnej organizacji.

Zakres zadań:
  • Koordynowanie projektów optymalizacyjnych w zakresie wzrostu jakości i wydajności, skrócenia czasu produkcji, redukcji kosztów i strat;
  • Identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów zgodnie z metodologią Lean Manufacturing i Six Sigma;
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych, monitorowanie ich funkcjonowania i wdrażanie działań korygujących;
  • Wspieranie budowania świadomości filozofii Ciągłego Rozwoju  wśród pracowników i propagowanie kultury i filozofii Lean Manufacturing;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w organizacji.

Wymagania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze optymalizacji procesów  w środowisku produkcyjnym, międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze;
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru zarządzania produkcją;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing poparta osiągnięciami;
  • Bardzo mile widziana certyfikacja Six Sigma;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (używany do codziennej komunikacji);
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów optymalizacyjnych;
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;
  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów;
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu oraz umiejętność ich adekwatnej argumentacji.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w północnej części woj. łódzkiego;
  • Realną możliwość zawodowego rozwoju;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet szkoleń.

Location

Kutno

Contract type

Manager

Availability

2018-07-02

Branch

Kutno, Spring Poland