Technolog Wydziału Lakierni

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji maszyn specjalnych
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Technolog na Wydziale Lakierni jest odpowiedzialny za monitorowanie, inicjowanie usprawnień i wdrażanie procesów optymalizacyjnych na Wydziale Lakierni w zakładzie produkcyjnym zajmującym się produkcją maszyn.

Zakres zadań:
  • Monitorowanie procesów lakierowania i malowania w celu zapewnienia adekwatnej ciągłości produkcji i wysokiej jakości finalnych produktów;
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach lakierowania i malowania w zakresie poprawy jakości, wzrostu wydajności, redukcji kosztów i strat;
  • Opracowanie technologii lakierowania i malowania dla nowo wdrażanych produktów;
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną;
  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkoleń dla pracowników Wydziału Lakierni.

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze technologii procesu;
  • Praktyczna wiedza z obszaru procesów lakierowania, malowania lub galwanizacji;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane  technologia chemiczna lub inżynieria materiałowa;
  • Min. dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (używany do codziennej komunikacji);
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności współpracy i rozbudowane kompetencje komunikacyjne;
  • Poparta sukcesami zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w północnej części woj. łódzkiego;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

Location

Kutno

Contract type

Specialist

Availability

2018-05-24

Branch

Kutno, Spring Poland