Key Account Manager - branża rybna

Description

Nasz klient zajmuje się przetwórstwem rybnym

Zadania:

  • rozbudowa sieci sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów Firmy - głównie sieci Lidl i Biedronka
  • przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • współtworzenie oraz realizowanie polityki handlowej Firmy
  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz efektywności prowadzonych działań
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Znajomość branży rybnej będzie atutem
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami, również lokalnymi
  • Wysokie zdolności negocjacyjne
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Komunikatywność, operatywność oraz determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego
Oferujemy:
  • Praca Home Office
  • Pracę w Firmie stawiającej na długoletnie, bliskie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje ze swoimi pracownikami, ich dużą samodzielność i atrakcyjnie wynagradzającej za osiągane sukcesy
  • Wszelkie narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Umowa o pracę

Location

Poland

Contract type

Specialist

Availability

2018-05-30

Branch

Poland, Spring Poland