Key Account Manager - SEKTOR MEDYCZNY

Międzynarodowa oragnizacja będąca dostawcą oprogramowania oraz usług informacyjnych poszukuje:

Key Account Manager - sektor medyczny
Obszar pracy:  północne województwa Polski

Opis stanowiska:

  • Tworzenie własnej bazy klientów
  • Budowanie relacji z pracownikami działów administracji oraz kierownictwem placówek medycznych
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji na terenie placówek medycznych - głównie szpitale
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie wyników w systemie CRM
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z sektora IT lub sprzętu medycznego
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze medycznym
  • Znajomość prawa zamówień publicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows
  • Orientacja na cel, umiejętność pracy w sytuacji stresu, dynamika w działaniu

Oferujemy

  • Stałą wspołpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B)
  • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Dwuskaładnikowe wynagrodzenie uzaleznione od wyników
  • Bogaty pakiet socjalny

Location

Trójmiasto/Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-05-30

Branch

Trójmiasto/Warszawa, Spring Poland