PRODUCT MANAGER

Description

Zadania:

  • Zarządzanie powierzoną kategorią produktową
  • Ustalanie polityki cenowej dla zarządzanej grupy produktowej
  • Analiza trendów rynkowych i wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Bieżące wsparcie struktur sprzedaży, prowadzenie szkoleń produktowych dla przedstawicieli handlowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, udział w tworzeniu specyfikacji nowych produktów oraz w procesie ich wdrażania,
  • Współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych,
  • Współpraca z obecnymi dostawcami i pozyskiwanie nowych, negocjacje warunków handlowych
  • Analiza poziomu zapasów i wprowadzanie działań mających na celu realizację planów dotyczących wielkości zapasów
  • Sporządzanie raportów i analiz, tworzenie prognoz sprzedaży
  • Monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji jak i nowych możliwości rozwoju produktów firmy

Wymagania:
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w zakresie zarządzania grupą produktową
  • Znajomość branży akcesoriów meblowych lub branż pokrewnych będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Inicjatywa i otwartość
  • Umiejętności negocjacyjne, zdolność do budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych, znajomość rynku dostawców
  • Prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę pełną wyzwań w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-07-02

Branch

Warszawa, Spring Poland