Koordynator Projektu

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w komunikacji wizualnej szukamy kandydatów na stanowisko:

Koordynator projektu
Warszawa

Zadania:

• Koordynowanie i monitorowanie prowadzonych projektów
• Współpraca z działem projektowym, składającym się z technologów, konstruktorów oraz grafików
• Kontakt z pozostałymi działami firmy w kwestii merytorycznego wparcia pod kątem przygotowywania ofert dla Klienta;
• Codzienny kontakt z Klientem w zakresie prowadzonych projektów
• Nadzór procesu produkcji

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z koordynowaniem projektów
• Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
• Znajomość rysunku technicznego
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Klient Oferuje:

• Możliwość pracy z międzynarodowi firmami
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość poznania najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie produkcji rozwiązań POS
• Niezbędne narzędzia pracyUndo

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-05-30

Branch

Warszawa, Spring Poland