Leasing Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera prestiżowych powierzchni biurowych poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Poszukiwanie klientów z różnych branż, zainteresowanych wynajmem powierzchni  biurowej.
  • Budowanie i utrzymywanie bliskich relacji biznesowych z najemcami,
  • Uczestniczenie i samodzielne prezentowanie dostępnej powierzchni według wymagań Klientów.
  • Negocjacje warunków komercyjnych, dbałość o budżet najmu, współpraca z marketingiem i instytucjami będącymi partnerami biznesowymi.
  • Wykonywanie analiz rynku powierzchni biurowych i monitorowanie konkurencyjnych nieruchomości;
  • Współpraca z architektem w uzgadnianiu planów powierzchni, przestrzeni, opracowania projektów dla najemców, jak również współpraca z kierownikiem projektu w odniesieniu do prac wykończeniowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z nieruchomościami).
  • Min 4   letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych.
  • Dobre zdolności sprzedażowe i umiejętność budowania relacji biznesowych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Inicjatywa, proaktywność, umiejętność nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • Płynna zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietów MS Office (w szczególnośći Excel i PowerPoint).
  • Gotowość do podróży służbowych.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i rozpoznawalnej międzynarodowej firmie.
  • Pracę przy prestiżowych projektach biurowym.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-09-01

Branch

Warszawa, Spring Poland