Junior Associate TAX

Description

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa prawna Klientów;
  • Wsparcie Head of Tax practice.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Udział przy transakcjach, raportach due diligence, sporach.

Oczekiwania:
  • Aplikacja 2/3 rok (mile widziane również osoby z uprawnieniami zawodowymi);
  • Biegły język angielski min. C1;
  • Dogłębna wiedza z zakresu prawa podatkowego.
  • Doświadczenie nabyte w renomowanej kancelarii przy transakcjach, dd, sporach, bieżącej obsłudze.
  • Otwartość, dyspozycyjność, chęć do dalszej nauki i rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B.
  • Pracę w prestiżowej międzynarodowej kancelarii prawnej.
  • Interesujące międzynarodowe projekty.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Silne wsparcie merytoryczne.

Location

warszawa

Contract type

Staff

Availability

2018-06-05

Branch

warszawa, Spring Poland