Technolog / Programista CNC

Description

Zakres zadań:

  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Pisanie programów CNC oraz modyfikacja istniejących programów pod kątem zużycia narzędzi, jakości i wydajności;
  • Opracowanie procesu technologicznego obróbki skrawaniem;
  • Przygotowanie i obsługa produkcji;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji;
  • Nadzór nad wykonywanymi narzędziami.

Wymagania:
  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem;
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie/frezarki/ploter tnący;
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego – wykorzystywany do codziennej komunikacji;
  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych;
  • Znajomość Programów CAD/CAM oraz oprogramowania Solidworks;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;
  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów;
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym we wschodniej części woj. mazowieckiego;
  • Możliwość zawodowego rozwoju;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Pakiet wewnętrznych szkoleń.

Location

Kutno

Contract type

Specialist

Availability

2018-06-11

Branch

Kutno, Spring Poland