Junior Buyer/ Buyer

Obecnie dla naszego Klienta, którym jest znana firma w branży retail kosmetyczno- perfumeryjnej o rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci detalicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Współudział w tworzeniu podległej kategorii,
  • Realizowanie celów budżetowych,
  • Analiza rynku i konkurencji,
  • Utrzymywanie oraz rozbudowa relacji z dostawcami,
  • Negocjowanie cen i warunków handlowych oraz współpraca w zakresie realizacji dostaw,
  • Tworzenie planów promocyjnych, a także strategii zakupów,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i produktów.

Nasze wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (mile widziane zarządzanie, handel zagraniczny ekonomia lub pokrewne),
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu kategorią – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy z kategorią kosmetyków, chemii lub podobną,
  • Znajomość technik zakupowych,
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych (popartych sukcesami),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Udział w szkoleniach,
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach dużej, dynamicznej organizacji.

Location

Warszawa

Contract type

Manager

Availability

2018-06-18

Branch

Warszawa, Spring Poland