Inżynier MES

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Administrowanie i udział we wdrażaniu kolejnych modułów systemu MES (Manufacturing Execution System)
  • Zarządzanie bazą danych wymaganych dla prawidłowego działania systemu MES
  • Przygotowywanie, analiza, interpretacja i dokumentowanie danych w postaci raportów
  • Współpraca z europejskim zespołem ds. wdrożenia MES
  • Reagowanie na nieprawidłowości, wykrywanie błędów w działaniu systemu i raportowanie ich do grupy wdrażającej MES
  • Wdrażanie najlepszych praktyk
  • Szkolenie pracowników liniowych z zasad funkcjonowania systemu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Zarządzanie Produkcją
  • Wcześniejsze doświadczenie projektowe obejmujące rozwój, konfigurację, wdrożenie systemu dla przemysłu oraz w integracji ERP-MES będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedza z zakresu sterowania produkcją, planowania zdolności produkcyjnych, statystycznych metod zarządzania procesem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w europejskim zespole ds. wdrożenia MES
  • Zdolności analityczne
  • Udowodniona umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne i budowania relacji z innymi funkcjami w organizacji

Oferujemy:

  • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Preferencyjną ofertę PZU
  • Pracowniczy program emerytalny już po przepracowaniu 24 miesięcy
  • Program nagród jubileuszowych
  • Kartę Multisport dofinansowaną dla pracownika oraz kartę dla członków rodziny
  • Karty podarunkowe z okazji Bożego Narodzenia

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-08-01

Branch

Poznań, Spring Poland