Inżynier Procesu

Zakres zadań stojących przed osobą pracującą na tym stanowisku:

  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu inżynierów procesu
  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych i optymalnego poziomu wydajności
  • Zapewnienie ciągłości pracy w wyznaczonym obszarze
  • Aktywne uczestnictwo w działaniach optymalizacyjnych w wyznaczonym obszarze
  • Współpraca z innymi liderami oraz innymi jednostkami organizacyjnymi
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Znajomość zautomatyzowanych procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów
  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności i zdobycia wiedzy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy w strukturach międzynarodowych

Location

Wrocław

Contract type

Specialist

Availability

2018-08-13

Branch

Wrocław, Spring Poland