Inżynier Projektu

Zakres zadań stojących przed osobą pracującą na tym stanowisku:

  • Prowadzenie nowych projektów dla kluczowych klientów biznesowych.
  • Odpowiedzialność za kontakt z klientem
  • Bycie liderem dla podległego zespołu projektowego
  • Współpraca z działem sprzedaży, marketingu, produkcji oraz zakupów w trakcie prowadzania projektu
  • Tworzenie nowych rozwiązań technologicznych produktów w konsultacji z Klientem w odpowiedzi na jego zapotrzebowanie
  • Wykonywanie kosztorysu i odpowiedzialność za budżet projektu
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów korporacyjnych
  • Praca w branży motoryzacyjnej, medycznej lub AGD będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne wykorzystywane w pracy z klientem
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Gotowość do podróży służbowych
5Nasz klient oferuje:
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej na kluczowym dla funkcjonowania firmy stanowisku
  • Stabilne warunki współpracy – w oparciu o umowę o pracę w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju dzięki wsparciu merytorycznego starszych stażem kolegów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Liczne dodatki poza płacowe – rozwinięty fundusz socjalny, pakiet szkoleń językowych i specjalizacyjnych
  • Roczną premię uzależnioną od uzyskanych wyników

Location

Wrocław

Contract type

Specialist

Availability

2018-07-30

Branch

Wrocław, Spring Poland