Specjalista ds. Ofertowania Frachtu Morskiego i Kolejowego

Description

     Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowuje oferty i kwotacje dla klientów biznesowych firmy we frachcie morskim oraz kolejowym (China Rail)
  • Współpracuje z klientami wewnętrznymi firmy – głównie z Działem Sprzedaży i Operacji
  • Negocjuje stawki zakupowe z dostawcami firmy
  • Realizuje strategię rynkową danego Produktu na poziomie krajowym (strategia globalna, regionalna i lokalna);
  • Współpracuje z innymi działami i oddziałami firmy na świecie

      Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz wiedza z zakresu frachtu morskiego oraz kolejowego
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zaawansowana znajomość MS Excel
  • Zaawansowana znajomość angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Nastawienie na pracę zadaniową i realizację założonych celów
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i priorytetyzacja zadań

      Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie – Lidera w branży logistycznej
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich oraz biznesowych, jak również dalszego
    rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze
    spedycji oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie
  • Bogaty pakiet benefitów oraz uczestnictwa w firmowych eventach i spotkaniach integracyjnych

Location

Piaseczno

Contract type

Specialist

Availability

2018-07-03

Branch

Piaseczno, Spring Poland