Przedstawiciel handlowy ds. weterynarii

Description

Naszym klientem jest międzynarodowa firma weterynaryjna

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane weterynaryjne lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży i promowaniu farmaceutyków dla zwierząt
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • biegła znajomość obsługi komputera, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • biegła znajomość obsługi urządzeń mobilnych (smartfon, tablet etc.)
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Główne zadania:
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • raportowanie danych i monitoring wyników w podległym regionie
  • realizowanie wizyt handlowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych
  • promocja produktów
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów, kongresów i konferencji
  • prowadzenie spotkań z klientami i liderami opinii publicznej
  • raportowanie

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (tablet, smartfon, samochód)
  • szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-07-16

Branch

Warszawa, Spring Poland