Key Account Manager - usługi informacyjne

Międzynarodowa oragnizacja będąca dostawcą oprogramowania oraz usług informacyjnych poszukuje:

Key Account Manager

Opis stanowiska:

  • Tworzenie własnej bazy klientów
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji dla klientów B2B
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie wyników w systemie CRM

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows
  • Orientacja na cel, umiejętność pracy w sytuacji stresu, dynamika w działaniu

Oferujemy

  • Stałą wspołpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B)
  • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Dwuskaładnikowe wynagrodzenie uzaleznione od wyników
  • Bogaty pakiet socjalny

Location

śląskie

Contract type

Specialist

Availability

2018-07-18

Branch

śląskie, Spring Poland