Specjalisty ds. realizacji zamówień (części serwisowe)

Naszym klientem jest wiodący producent profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień handlowych i serwisowych od momenty otrzymania do momentu wysyłki do klienta
  • Obsługa klientów zewnętrznych firmy
  • Koordynacja dostaw z magazynów centralnych firmy zlokalizowanych w Europie do klientów na terenie Polski, Krajow Nadbaltyckich i Ukrainy
  • Współpraca z magazynem
  • Sporządzanie dokumentów sprzedaży, w tym fakturowanie
  • Wprowadzanie i zarządzanie danymi w programie SAP
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Klient oczekuje:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie w dziale obsługi klienta, najlepiej jakby Kandydat był sprawny technicznie
  • znajomość całego procesu skladania zamówień (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, język potrzebny w codziennej pracy
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie, komunikatywności i chęć wyjścia poza ustalone ramy
  • Preferowany kandydat ma doświadczenie w pracy z systemem SAP

Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity

Location

Pruszków

Contract type

Specialist

Availability

2018-08-09

Branch

Pruszków, Spring Poland