Specjalista ds. Zakupów ze znajomością języka niemieckiego

Mamy przyjemność pomagać naszemu klientowi – międzynarodowej firmie z branży SSC w tworzeniu zespołu zakupowego.

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?
  • Tworzenie zapytań ofertowych oraz negocjacje tzw. ‘małych zamówień’, analiza ofert
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Szukanie możliwości optymalizacji procesów zakupowych oraz kosztów zakupów
  • Raportowanie bieżących wyników procesów zakupowych
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w celu potwierdzania zamówień, kontroli terminów dostaw
Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?
  • Ukończone studia wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub pokrewnym dziale zakupów/łańcucha dostaw lub w obszarze obsługi klienta/sprzedaży
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego i angielskiego, pozwalającej na swobodny kontakt z zagranicznymi dostawcami czy zagranicznym zarządem
  • Umiejętność prowadzenia niezależnych małych negocjacji handlowych
  • Znajomość oraz umiejętność pracy na systemie SAP oraz Ms Excel
  • Umiejętności komunikacji zarówno słownej jak i pisemnej w kontakcie z zagranicznymi kolegami i dostawcami
Co nasz Klient oferuje w zamian?
  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie automotive o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju dzięki wsparciu merytorycznego starszych stażem kolegów w momencie wdrożenia w pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (kafeterię benefitów, multisport)

Location

Wrocław

Contract type

Specialist

Availability

2018-11-05

Branch

Wrocław, Spring Poland