HR and Payroll Advisor

Naszym Klientem jest dobrze znane Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu z kapitałem amerykańskim. Firma zajmuje się wsparciem procesów HR i obsługi klienta dla całej grupy. W tej chwili poszukujemy dodatkowego wsparcia do obsługi procesów HR i naliczania płac na rynek niemiecki.

Główne zadania:

  • Wprowadzanie danych pracowników do systemu
  • Zarządzanie bazą danych pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów związanych ze zmianą danych osobowych pracowników
  • Naliczanie płac pracownikom
  • Uzupełnianie dokumentacji o kwestie naliczania urlopu i zwolnień lekarskich
  • Odpowiadania na zapytania interesantów mailowo i telefonicznie
  • Optymalizacja procesów w obrębie obszaru HR

Oczekiwania:

  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym (C1) - warunek konieczny, codzienna praca w tym języku
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2) - język urzędowy grupy, cała komunikacja wewnątrz firmy odbywa się po angielsku
  • Wykształcenie wyższe - mile widziana z obszaru HR/administracji/filologii
  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie w payroll na rynku niemieckim
  • Mile widziana znajomość niemieckiego prawa pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność szybkiego uczenia się
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy i możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wsparcie zespołu

Location

Poznań

Contract type

Specialist

Availability

2018-12-03

Branch

Poznań, Spring Poland