Inżynier Sprzedaży

Description

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Doradztwo techniczno-handlowe w oparciu o badanie potrzeb Klienta
  • Badanie rynku pod względem rozwoju nowych usług
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z nowymi klientami oraz podtrzymywanie z aktualnymi
  • Negocjowanie oraz przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym
Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?
  • Ukończone studia wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, energetyka, automatyka, elektrotechnika)
  • Minimum  rocznego doświadczenia w obszarze sprzedaży (mile widziane w branży produkcyjnej)
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności myślenia analitycznego oraz dobrej organizacji czasu pracy
Co nasz Klient oferuje w zamian?
  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników sprzedażowych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( karta multisport, ZFŚS)

Location

Legnica

Contract type

Specialist

Availability

2018-12-10

Branch

Legnica, Spring Poland