Team Leader zespołu Help Desk IT ze znajomością języka niemieckiego

Description

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Zarządzanie zespołem działu IT w celu zapewnienia wsparcia technicznego na poziomie pierwszym
  • Analiza oraz eskalacja nierozstrzygniętych problemów w celu szybszego ich rozwiązania
  • Zapewnienie oraz utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta dla wszystkich zapytań dotyczących pomocy technicznej
  • Odpowiedzialność za zarządzanie incydentami oraz za rejestrację wszystkich połączeń w systemie Service Desk
  • Przydzielanie oraz dostosowywanie bardziej złożonych połączeń do odpowiedniego członka działu wsparcia IT
  • Badanie potrzeb zespołu oraz motywowanie w celu zapewnienia wysokiej obsługi klientom wewnętrznym
Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
  • 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT Service Desk/Help Desk
  • Certyfikat ITIL na poziomie minimum “Foundation”
  • Silnie rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność pracy z zespołem
  • Wiedza techniczna na temat aplikacji komputerowych i aplikacji Microsoft
Co nasz Klient oferuje w zamian?
  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie automotive o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy z domu)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kafeterię benefitów, multisport, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe)
  • Owoce, słodycze i kanapki każdego dnia

Location

Wrocław

Contract type

Manager

Availability

2019-01-02

Branch

Wrocław, Spring Poland