Medical Administration Specialist

Nasz klient prowadzący międzynarodową instytucję medyczną poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:
  • Prowadzenie bieżącej obsługi biura: kontakt z klientami, potwierdzanie wizyt, przetwarzanie dokumentacji medycznej, rozliczenia i ogólne potrzeby związane z obsługą biura
  • Podtrzymywanie długofalowych relacji z pacjentami
  • Kontakt z personelem, utrzymywanie terminowego przepływu dokumentów

Wymagania:
  • Samodyscyplina
  • Konsekwencja i zaangażowanie
  • Kultura osobista oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Osobiste podejście do klienta
  • Znajomość MS Office

Wszystkich zainteresowanych pracą z innowacyjną terapią
zachęcamy do aplikacji.

Location

Warszawa

Contract type

Specialist

Availability

2018-11-20

Branch

Warszawa, Spring Poland