Specialist with French

Description

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla użytkowników nowej aplikacji
  • Bieżąca kontrola oraz sprawdzanie, edytowanie poprawności danych w systemie
  • Po etapie wdrożenia zapewnienie wsparcia, mentoringu dla nowych członków zespołu
  • Analiza oraz rozwiązywanie bieżących zapytań/problemów użytkowników aplikacji
  • Zapewnienie poprawnego działania procedur
Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?
  • Biegłej znajomości języka francuskiego oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Szeroko rozwiniętych zdolności analitycznych, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, kreatywności
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, ze względu międzynarodowy charakter projektów
  • Wysokich umiejętności komunikacji zarówno werbalnej jak i pisemnej
  • Mile widziane doświadczenie w sprawdzaniu jakości danych mapowych
Co nasz Klient oferuje w zamian?
  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Uczciwe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych oraz zawodowych przy uczestniczeniu w międzynarodowych projektach IT
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport, kafeteria myBenefit)

Location

Wrocław

Contract type

Specialist

Availability

2019-01-15

Branch

Wrocław, Spring Poland