Cost Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?
  • Opracowywanie szacunków cenowych, które obejmują koszt bezpośredni, stały narzut, wymagany kapitał, koszty uruchomienia i oprzyrządowanie do inżynieryjnych notowań zmian
  • Raportowanie dokładnych prognoz i rzeczywistych finansów programu w połączeniu z kontrolerem projektu za pośrednictwem menedżera programu
  • Zarządzanie, utrzymywanie i dostosowywanie całkowitego i rzeczywistego budżetu programu w połączeniu z kluczowymi klientami w celu utrzymania wskaźników
  • Opracowywanie, raportowanie i monitorowanie cen i kosztów sprzedaży programów, inwestycji w narzędzia, inwestycji kapitałowych, rozwoju technologicznego i projektowania w porównaniu ze standardowymi wskaźnikami firmy lub ustalonymi na poziomie biznesowym
  • Zapewnienie terminowej eskalacji i raportowanie kwestii finansowych na odpowiednim poziomie zarządzania w celu doprowadzenia do pomyślnego rozwiązania
Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?
  • Ukończone studia w zakresie zarządzania programami/inżynierii/administracji biznesowej lub równoważne doświadczenie związane z pracą
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej, najlepiej w zarządzaniu programami w odpowiednio znacznej wielkości organizacji regionalnej lub globalnej
  • Szeroko rozwiniętej wiedzy wiedza / zrozumienie standardów branżowych i związanych z nimi procedur, w tym: APQP, PPAP oraz TS16949
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, ze względu międzynarodowy charakter projektów
  • Umiejętność komunikowania się ze wszystkimi poziomami klienta oraz w ramach kontroli wewnętrznej
Co nasz Klient oferuje w zamian?
  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku
  • Uczciwe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)

Location

Opole

Contract type

Manager

Availability

2019-02-12

Branch

Opole, Spring Poland