Spring Professional Poland Jobs Directory

Technolog

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Duże możliwości rozwoju oraz wsparcie doświadczonych specjalistów,

·        Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne,

·        Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport,

·        Pracę w miłej atmosferze, pozwalającej na rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

·        Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

· Opracowywanie, wdrażanie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej,

·  Dobór optymalnych parametrów technologicznych oraz ich analiza,

· Analiza zapisów w celu poprawy jakości i efektywności produkcji,

·   Nadzór nad realizacją procesu wyciskania profili aluminiowych zgodnie z zaleceniami i dokumentacją technologiczną,

·   Rozwiązywanie problemów jakościowych w ścisłej współpracy z działem jakości.

Wymagania:

·     Wykształcenie wyższe, mile widziane Inżynieria materiałowa, Metalurgia,

·    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata,

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

·        Znajomość rysunku technicznego,

·        Znajomość MS Office (głównie Excel),

·        Mile widziana obsługa programów CAD,

· Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Location

Dąbrowa Górnicza

Contract type

Staff/Associate

Availability

2023-01-10

Branch

Spring Professional Poland