Technolog

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·        Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach.

·        Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + 20% wynagrodzenia premii kwartalnej.

·        Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i nadzorowanie technologii procesów produkcyjnych pod kątem jakości, wydajności i kosztów
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i narzędzi, udział w przygotowywaniu przeglądów i konserwacji
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i działań doskonalących
  • Tworzenie i wdrażanie dokumentacji technologicznej: instrukcje, procedury itp.
  • Szkolenie pracowników w zakresie technologii w procesach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Zorientowanie na realizację celów, rozumienie pracy na wskaźnikach
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Nastawienie na komunikacje, współpracę i poszukiwanie rozwiązań.

Location

Herby

Contract type

Staff/Associate

Availability

2023-02-24

Branch

Spring Professional Poland