Koordynator ds. Administracji

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży spożywczej

poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko Koordynatora ds. Administracji

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wsparcie w dojazdach do miejsca pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z partnerskim podejściem do współpracy
  • Możliwość kreowania swojej ścieżki zawodowej wraz z rozwojem firmy
  • Praca w okolicach Rawicza (woj. dolnośląskie)

Zakres Obowiązków:

  • Planowanie, kierowanie i koordynacja procesami administracyjnymi firmy
  • Tworzenie, standaryzacja i nadzór procesów w organizacji
  • Odpowiedzialność za kwestie organizacyjne biura tj. leasing samochodów, wyposażenie biura
  • Przyjmowanie faktur oraz weryfikacja ich poprawności
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (współpraca z zewnętrznym biurem księgowym i kadrowo-płacowym)
  • Archiwizacja dokumentów, umów
  • Nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • Reprezentacja firmy w Urzędach Państwowych
  • Przygotowywanie regularnych i doraźnych raportów dla Zarządu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w dziale administracji / HR / finansowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność analizowania oraz kreatywnego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na pracę projektową
  • Nastawienie i gotowość na długofalową współpracę

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim!

Dolnośląskie

Contract type

SME (subject Matter Expert)

Availability

2023-03-01

Branch

Spring Professional Poland