Spring Professional Poland Jobs Directory

Specjalista ds. Zakupów

Description

Oferujemy:

· Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (3 – miesiące, 6 -miesięcy, czas nieokreślony),

· Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty system premiowy,

· Pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin,

· Benefity: dofinansowanie do studiów kierunkowych, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, program poleceń pracowniczych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

· Miejsce pracy- Dąbrowa Górnicza.

Opis stanowiska:

·        Przyjmowanie i rejestracja zapotrzebowania zgłaszanych przez działy,

·        Prowadzenie postępowań zakupowych,

·        Monitoring rynku, ocena i wybór dostawców,

·        Prowadzenie negocjacji z dostawcami i wykonawcami,

·        Tworzenie zamówień zakupów,

·        Koordynowanie procesów zawierania umów.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe kierunkowe,

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 2 lata,

·        Znajomość platformy zakupowej Logintrade oraz systemu IFS,

·        Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego.

Location

Dąbrowa Górnicza

Contract type

Staff/Associate

Availability

2023-02-09

Branch

Spring Professional Poland