Pracownik Logistyki - Wrocław

Description

Oferujemy:

·        Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w polskim oddziale firmy we Wrocławiu

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem

·        Możliwość stabilnej i długoterminowej pracy w nowoczesnej,  międzynarodowej firmie

·        Pracę na 1 zmianę – 40 godzin tygodniowo

·        Pełne wdrożenie i pakiet szkoleń wprowadzających

·        Pozytywne środowisko pracy i dobrą atmosferę w zespole

Zadania:

  • Obsługa magazynu części elektroniki przemysłowej
  • Ewidencja towarów na magazynie – wprowadzanie danych do systemu i rejestracja przyjmowanych przesyłek
  • Tworzenie kartotek – administracja magazynu
  • Przyjmowanie oraz lokacja dostaw na magazynie
  • Transport towarów między działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, logistyce w tym w pracy administracyjnej na magazynie (praca z systemem)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność oraz dobra organizacji pracy Zaangażowanie w wykonywaną pracę, oraz umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook) Znajomość zagadnień elektroniki lub wykształcenie w branży – będzie dodatkowym atutem

Location

Wrocław

Contract type

Staff/Associate

Availability

2023-02-22

Branch

Spring Professional Poland