Młodszy Specjalista Utrzymania Ruchu

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Pakiet specjalistycznych szkoleń z zakresu FANUC, MITSUBISHI, OMRON, EMT

·        Praca w systemie równoważnym (stały grafik): pierwszy tydzień praca przez 5 dni po 12 godzin, drugi tydzień 2 dni pracy po 12 godzin,

·        2 weekendy wolne w miesiącu,

·        Premie miesięczne

·        Premie roczne za wyniki w pracy do 20% wynagrodzenia zasadniczego

·        Miesięczna premia za pracę według grafiku (10,5% wynagrodzenia)

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, okularów, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

·        Dofinansowanie do autobusu zakładowego, trasa przez miejscowości: Oława, Strzelin, Wrocław, Brzeg, Namysłów, Oleśnica

·        Pakiet relokacyjny dla osób mieszkających min. 50 km od zakładu

·        Nadgodziny wypłacane 100%

·        Platforma Benefit co miesiąc zasilana kwotą 270 pln

·        Leasing pracowniczy - możliwość korzystania z samochodu w leasingu na preferencyjnych warunkach

·        Miejsce pracy: Jelcz- Laskowice

Opis stanowiska:

·   Wdrażanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego

·   Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

·   Przeglądy maszyn i remonty na produkcji

Wymagania:

· Wykształcenie średnie techniczne: mechanika, automatyka, mechatronika, elektrotechnika, elektryka lub pokrewne

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

· Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

· Umiejętność czytania rysunku technicznego

Location

Jelcz- Laskowice

Contract type

Staff/Associate

Availability

2023-03-10

Branch

Spring Professional Poland