Elektromechanik

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Miesięczna premia regulaminowa (350 pln)

·        Miesięczna premia za pracę w systemie zmianowym (600 pln)

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna w Enel- Med, dofinansowanie do karty Multisport, wakacje pod gruszą, bonusy na święta

·        Darmowy transport dla pracowników z miejscowości Oława i Brzeg

·        Miejsce pracy: okolice Oławy

Opis stanowiska:

·        Naprawa, konserwacja i regulacja maszyn produkcyjnych

·        Wykonywanie przeglądów

·        Kontrola i nadzorowanie części zamiennych

·        Działania prewencyjne w celu zapewnienia ciągłości pracy

Wymagania:

·        Wykształcenie min. średnie techniczne

·        Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 2 lata

·        Gotowość do pracy zmianowej

·        Umiejętność czytania rysunków technicznych

·        Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

Location

Godzikowice

Contract type

Staff/Associate

Availability

2023-03-14

Branch

Spring Professional Poland