HR ADMINISTRATION ANALYST (Compensation & Benefits)

Dla naszego Klienta , międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo dolnośląskie, powiat Oławski

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie

·        stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

·        możliwość rozwoju, nauki i zdobywania nowych doświadczeń

· pracę w ambitnym i nastawionym na współpracę zespole;

· atrakcyjny pakiet benefitów

Zakres obowiązków:

·        szeroko rozumiana analiza wynagrodzeń

·        projektowanie, tworzenie i wdrażanie systemów wynagrodzeń, premii i benefitów

·        kreowanie komunikacji dot. polityki wynagrodzeń

·        rewidowanie wynagrodzeń i ich negocjacja ze Związkami Zawodowymi

·        aktualizacja i przygotowywanie wewnętrznych regulaminów i procedur

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (HRM, Ekonomiczne)

·        minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania wynagrodzeniami i benefitami

·         znajomość języka angielskiego (B2)

·        biegłość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

·        umiejętność analitycznego myślenia;

·        dokładność i samodzielność w działaniu

·        mile widziana wiedza z zakresu wyceny stanowisk i doświadczenie w pracy z raportami płacowymi

dolnośląskie

Location

Wrocław

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-07-22

Branch

Spring Professional Poland