Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Description

Pracodawca oferuje

  • Wdrożenie do pracy i w obowiązki
  • Stałą pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta, w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Benefity: grupowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, z którego środki mogą być przekazane np. na 'wczasy pod gruszą', premie świąteczne, karnet na siłownie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka niemieckiego min. C1 - warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Komunikatywność, otwartość
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie zamówień klientów w systemie SAP
  • Bieżąca komunikacja z klientem za pomocą dostępnych narzędzi jak: e-mail/telefon w języku niemieckim
  • Koordynacja działań celem realizacji zamówień klienta
  • Procesowanie reklamacji

Location

Sosnowiec

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-10-11

Branch

Spring Professional Poland