Spring Professional Poland Jobs Directory

Starszy Kreślarz AutoCAD

Description

Nasz Klient oferuje:

·        stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która mimo ugruntowanej pozycji cały czas się rozwija,

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        przyjazną atmosferę pracy,

·        możliwość udziału w szkoleniach technicznych i kursach językowych,

·        premię uznaniową,

·        benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

Zakres obowiązków:

·        wykonywanie i kosztorysowanie projektów obiektów budowlanych i inżynierskich,

·        przygotowywanie schematów wykonawczych,

·        wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych i zestawień obciążeń,

·        bieżące monitorowanie rozwiązań technicznych i ich optymalizacja,

·        przeprowadzanie szkoleń oraz bieżące doradztwo na terenie budowy,

·        wsparcie działu handlowego w proponowaniu rozwiązań dla klientów.

Wymagania:

·        wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki: budownictwo lub pokrewne,

·        doświadczenie w projektowaniu obiektów budowalnych i inżynierskich,

·        dobra znajomość programów typu CAD (AutoCAD, BricsCAD) lub analogicznych,

·        doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych,

·        gotowość do szkolenia pracowników na terenie budowy.

Location

Chełmek

Contract type

Availability

2022-08-02

Branch

Spring Professional Poland