Spring Professional Poland Jobs Directory

Programista Maszyn CNC

Description

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00),
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem,
  • System premiowy po okresie próbnym tj.: 10% wynagrodzenia zasadniczego za realizację celów wyznaczonych przez kierownika,
  • Dodatek 300 zł brutto za brak absencji,
  • Nagrody z Programu Poleceń,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.

Zadania:

  • Programowanie centrów obróbczych CNC (3, 4 i 5 osiowych),
  • Obsługa maszyn CNC,
  • Ustawianie maszyn według oprogramowania Camplus - Emmegi, Fomcam – Fomindustry,
  • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy,
  • Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów lub rysunków,

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 1 rok w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem,
  • Znajomość minimum jednego oprogramowania np. Mazak, Fanuc, Haas, Camplus – Emmegi, Fomcam – Fomindustry,
  • Praktyczna znajomość obsługi frezarek 3 i/lub 5-cio osiowych,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych np. suwmiarka, miara miernicza itp.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym,

Location

Dąbrowa Górnicza

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-08-05

Branch

Spring Professional Poland