Automatyk

Description

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę stałą na pełen etat bezpośrednio u Pracodawcy – dużej, międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w dużym, zaangażowanym zespole z dużym stażem (po kilku specjalistów UR na zmianie), w dużym parku maszynowym, z szerokim wachlarzem maszyn,
  • Pracę w komfortowych warunkach - czystą produkcję, optymalną temperaturę, bez głośnych dźwięków czy uciążliwych zapachów,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • Bogaty pakiet szkoleniowy,
  • Przemyślany proces wdrożenia,
  • Możliwość skorzystania z dowozu z Poznania i okolic.

Opis stanowiska:

  • Ok. 70% czasu pracy: prewencja i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń pod kątem automatyki tj. wykonywanie bieżących napraw, konserwacji, planowanie przeglądów prewencyjnych, diagnozowanie i usuwanie usterek i analiza ich przyczyn, korekty w oprogramowaniu, prowadzenie DTR, analiza bezpieczeństwa maszyn,
  • Ok. 30% czasu pracy: uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem automatyzacji produkcji, modernizacją stanowisk, współpraca z innymi działami (głównie R&D) oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi przy wdrażaniu nowych rozwiązań, praca „za biurkiem” – np. projektowanie szaf sterowniczych i schematów w aplikacjach CAD.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe (automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • Doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC / HMI, a także w programowaniu systemów napędowych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rozumienia schematów elektrycznych,
  • Mile widziana umiejętność obsługi AutoCAD, Eplan lub podobnych aplikacji,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność do pracy w 2-zmianowym systemie czasu pracy, okresowo 3-zmianowym (w okresie piku produkcyjnego).

Location

Poznań

Availability

2022-08-23

Branch

Spring Professional Poland