Spring Professional Poland Jobs Directory

Inżynier Automatyk

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i rozwój zawodowy,

·        Pracę na 1 zmianę po 8 h (start pracy między 7:00 a 9:00),

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, wakacje pod gruszą, bonusy na święta,

·        Miejsce pracy: Oława.

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

·        Programowanie i diagnostyka sterowników PLC oraz paneli operatorskich,

·        Prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych,

·        Wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,

·        Prowadzenie dokumentacji technicznej,

·        Wsparcie działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

·        Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        Znajomość i umiejętność programowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich,

·        Dobra znajomość języka angielskiego- min. B1,

·        Znajomość narzędzi do projektowania układów elektryki.

Location

Godzikowice

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-09-30

Branch

Spring Professional Poland