Administrator stanów magazynowych (elektronika)

Obecnie dla naszego międzynarodowego klienta, lidera w branży serwisu elektroniki przemysłowej, poszukujemy osób, które rozpoczną pracę w centrum serwisu elektroniki przemysłowej we Wrocławiu.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Oferujemy:

·        Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w polskim oddziale firmy we Wrocławiu

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem

·        Możliwość stabilnej i długoterminowej pracy w międzynarodowej firmie

·        Pracę na 1 zmianę – 40 godzin tygodniowo

·        Pełne wdrożenie i pakiet szkoleń wprowadzających w tym maksymalnie 3 miesięczne szkolenie organizowane na terenie Holandii w siedzibie klienta – na czas szkolenia zapewniony atrakcyjny pakiet relokacyjny (m.in. opłacone loty, darmowe zakwaterowanie i inne)

·        Pozytywne środowisko pracy i dobrą atmosferę w zespole

Zadania:

·        Zarządzanie zapasami komponentów elektronicznych zgodnie z odpowiednimi procedurami

·        Rozpakowywanie, sprawdzanie i składowanie przychodzących komponentów zgodnie z procedurami

·        Ewidencjonowanie i usuwanie z ewidencji przychodzących komponentów w systemie

·        Dostarczanie żądanych komponentów

·        Aktualizowanie bazy danych komponentów

·        W razie potrzeby pomoc w procesie zakupu

·        Praca od poniedziałku do piątku (1 zmiana, 40h tygodniowo)

Wymagania:

·        Doświadczenie jako administrator stanów magazynowych (preferowane z branży elektroniki)

· Doświadczenie w administracji zapasów (małe komponenty)

·  Wiedza z zakresu elektroniki i komponentów

· Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

·      Dokładność oraz dobra organizacji pracy

· Zaangażowanie w wykonywaną pracę, oraz umiejętności pracy w zespole

·  Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook)

·   Wykształcenie w branży – będzie dodatkowym atutem

Location

Wrocław

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-05-16

Branch

Spring Professional Poland