Inżynier Jakości Produkcji

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie,

·        Pracę na 1 zmianę po 8 h (start pracy między 7:00 a 9:00)

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,

·        Miejsce pracy:

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

·        Określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego z uwzględnieniem wymagań IATF 16949 i ISO 14001,

·        Tworzenie, aktualizacja oraz nadzorowanie bieżącej dokumentacji jakościowej oraz standardów 6S,

·        Kontrola produktów pod względem jakościowym,

·        Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań,

·        Koordynowanie i uczestnictwo w procesie rozwiązywania problemów, tworzenie raportów 8D dla klienta,

·        Nadzór nad wynikami audytów produktu oraz analiz rozwiązywania problemów dotyczących procesów produkcyjnych,

·        Korzystanie i opracowywanie dokumentacji w SAP-QM,

·        Przeprowadzanie i nadzór nad SPC.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane Zarządzanie i Inżynieria Produkcji,

·        Znajomość uregulowań IATF 16949 i ISO 14001,

·        Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale jakości,

·        Dobra znajomość MS Office oraz SAP,

·        Dobra znajomość języka angielskiego- min. B2,

·        Znajomość metod statystycznych (np. SPC),

·        Znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan, 5Why, QRQC, Ishikawa, APQP.

Location

Godzikowice

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-07-01

Branch

Spring Professional Poland