Specjalista ds. Zakupów bezpośrednich (produkcyjnych)

Description

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która mimo wypracowanej pozycji cały czas się rozwija
  • Umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony, pełny etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością rozpoczęcia pracy między godziną 7:00, a 9:00
  • Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym dziale pięcioosobowym
  • Wynagrodzenie – do indywidualnego ustalenia w zależności od doświadczenia i wiedzy kandydatów
  • Premię za frekwencje
  • Premia roczna (do 20% rocznego wynagrodzenia) uzależniona od wyniku firmy i realizacji KPI przez pracownika
  • Benefity: Ubezpieczenie grupowe PZU, świadczenia świąteczne, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji
  • Możliwość pracy hybrydowej

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zakup materiałów bezpośrednio produkcyjnych (do 250 rodzajów materiałów produkcyjnych typu: druty, stal, guma, wiązki, bezpieczniki, elementy złączne, sprężyny itp.)
  • Poszerzanie bazy dostawców z Polski, Europy i Azji
  • Monitorowanie rynku w powierzonym obszarze zaopatrzenia
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami (grupa około 40 dostawców)
  • Prowadzenie negocjacji celem uzyskania jak najlepszej oferty zakupu
  • Ustalanie warunków umów z dostawcami
  • Realizowanie KPI działu dotyczących np. projektów oszczędnościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, w dziale zakupów min. 1,5 roku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1 – warunek konieczny, język wykorzystywany w codziennej pracy np. do kontaktów z dostawcami oraz wewnątrz Grupy
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy, umiejętność nadawania priorytetów
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność prowadzenia negocjacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży AGD lub motoryzacyjnej
  • Znajomość lokalnego i międzynarodowego rynku

Location

Tychy

Availability

2022-07-06

Branch

Spring Professional Poland