Junior Software Developer/Programista C# .NET SQL

Description

Oferujemy:

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w zakresie programowania w technologiach C#, .NET, SQL u światowego lidera w branży automatycznych systemów logistycznych
  • Okazję do zwiedzenia wielu zakątków świata (delegacje do Klientów )
  • Rozbudowany pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta fitness, dodatkowe 40h extra wolnego w roku, strefa chill room w biurze, dodatek finansowy za każdy dzień pracy w delegacji
  • Umowę o pracę lub inną (do negocjacji w zależności od potrzeb)
  • Pracę stacjonarną lub hybrydową w biurze w Krakowie

Zakres obowiązków:

  • Programowanie w technologiach C#, .NET, SQL,
  • Praca z technologiami i bazami danych, pisanie kodu programowania
  • Prowadzenie/uczestnictwo we wdrożeniach technologii intralogistyki Przemysłu 4.0 dla światowych liderów produkcji takich jak: PepsiCo, Red Bull, Nestle, Coca Cola, Heineken i innych wykorzystywanych w zautomatyzowanych fabrykach bezobsługowych
  • Przygotowanie aplikacji, jej symulacja oraz uruchomienie na miejscu u klienta - delegacje do Klientów z całego świata

Wymagania:

  • Studia kierunkowe z obszaru IT (informatyka, programowanie, automatyka i robotyka, budowa maszyn)
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji (100 – 120 dni w roku za granicą), pozostałe dni w Polsce – praca w biurze w Krakowie lub hybrydowa
  • Doświadczenie nie jest wymagane – szukamy osób do przyuczenia, wdrożenia w system pracy, obowiązki i programowanie chętnych do nauki i zdobycia pierwszego doświadczenia
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego (poziom B1/B2) pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność logicznego myślenia

Location

Kraków

Availability

2022-08-01

Branch

Spring Professional Poland