System Support Specialist with French

Naszym klientem jest międzynarodowa firma będąca liderem w zakresie usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Klient chętnie zawiera długofalowe współprace a także oferuje wiele możliwości projektowych w międzynarodowym środowisku.

Zadania:

  • Wsparcie funkcjonalne dla księgowych i kontrolerów.
  • Migracja / roczna reorganizacja.
  • Zakładanie zgłoszeń, śledzenie zgłoszeń przez wsparcie L2, monitorowanie interfejsów wewnątrz i na zewnątrz aplikacji.
  • Korekty odrzuconych faktur w Quick Invoices AP.
  • Proponowanie usprawnień procesu, przygotowywanie Change Requests, przeprowadzanie testów, wspieranie interfejsów z nowymi narzędziami związanymi z systemem finansowym.

Oczekiwania:

  • Znajomość języków angielskiego i francuskiego na poziomie B2.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość programu Excel.
  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie wsparcia aplikacji lub infrastruktury będzie mile widziane.
  • Analityczne myślenie, dbałość o szczegóły.
  • Zdolność do pracy przy minimalnym nadzorze, jak również do pracy pod presją.
  • Zdolność dotrzymywania napiętych terminów, zdolność do efektywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Umiejętność budowania relacji zarówno z kolegami jak i klientami zewnętrznymi.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Programy rozwojowe, kursy zewnętrzne, współfinansowanie edukacji i certyfikatów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet wyposażenia.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie.
  • Multisport i wiele innych…

Location

Kraków/ Remote

Availability

2022-12-01

Branch

Spring Professional Poland