Spring Professional Poland Jobs Directory

Inżynier ds. Opakowań

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pracę na 1 zmianę po 8 h (start pracy między 7:30 a 8:30)

·        Możliwość pracy zdalnej do 5 dni w miesiącu

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, wakacje pod gruszą, bonusy na święta

·        Miejsce pracy: Okolice Oławy

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

·        Zapewnianie optymalnego sposobu pakowania oraz jakości materiałów opakowaniowych

·        Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie opakowań

·        Testowanie, opiniowanie oraz zatwierdzanie nowych materiałów opakowaniowych

·        Kontakt z dostawcami materiałów opakowaniowych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określania możliwości ich rozwiązywania

·        Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących procesu pakowania

Wymagania:

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z projektowaniem/zarządzaniem opakowaniami

·        Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego

·        Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, Power Point

·        Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2- warunek konieczny

Location

Oława

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-10-14

Branch

Spring Professional Poland