Specjalista w dziale mechanicznym (wydział kotłowy lub maszynowy)

Description

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa 3miesiące, druga 6 miesięcy, trzecia czas nieokreślony)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00 (możliwość wyboru)
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Benefity: dofinansowanie do studiów kierunkowych, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, opieka medyczna PZU, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowy dzień wolny w piątek po Bożym Ciele, bezpłatne szczepienia przeciwko grypie, dostęp do opieki psychologów, psychiatrów, prawników, bezpłatna konsultacja z dietetykiem podczas „Tygodnia Zdrowia”, program poleceń pracowniczych – 3500 PLN
  • Nagrody: np. z okazji dnia energetyka, nagroda stabilizacyjna, nagroda grudniowa, nagroda inflacyjna, możliwość otrzymania nagrody Zarządu za szczególne osiągnięcia
  • ZFŚS: („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, pożyczki na remont, zakup mieszkania - nisko oprocentowane: maksymalnie 2%, dodatkowe świadczenia świąteczne)

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta.

Zakres obowiązków:

  • Zaangażowanie w predyktywne i prewencyjne działania związane z utrzymaniem ruchu
  • Planowanie działań i zakresu prac w obszarze urządzeń i instalacji energetyki cieplnej, a także kotłów, turbin
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, obiektów – tworzenie propozycji poprawy
  • Przygotowywanie zakresu prac remontowych, przeglądowych, inwestycyjnych, usterkowych
  • Obiory techniczne etapów prac, odbiory końcowe robót
  • Uczestniczenie w naradach remontowych
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Raportowanie, przygotowywanie sprawozdań
  • Współpraca z zespołem specjalistów oraz wykonawcami zewnętrznymi
  • Sprawowanie nadzoru nad pracą firm zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyże techniczne np. energetyka, mechanika, budowa maszyn lub pokrewne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w tym Excel i MS Project
  • Uprawnienia G-2/D i G-3/D
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku
  • Znajomość kotłów, turbin parowych wraz z urządzeniami pomocniczymi, stosowanych w elektrowniach i elektrociepłowniach

Location

Dąbrowa Górnicza

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-12-31

Branch

Spring Professional Poland