Mechanik na produkcji (wynagrodzenie nawet 8 000 brutto!)

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + premia za pracę w systemie 4-brygadowym + stała miesięczna premia + premia roczna za wyniki w pracy,

·        Pracę w systemie 4- brygadowym po 12 godzin,

·        Pierwsza umowa na 6 miesięcy,

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, okularów, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

·        Dofinansowanie do autobusu zakładowego, trasa przez miejscowości: Oława, Strzelin, Wrocław, Brzeg, Namysłów, Oleśnica,

·        Nadgodziny wypłacane 100%,

·        Miejsce pracy: Jelcz- Laskowice

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Mechanik- praca na produkcji

(wynagrodzenie nawet 8 000 brutto!)

Opis stanowiska:

·   Przeglądy maszyn i remonty na produkcji,

·   Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

·   Wdrażanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego,

·   Aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

·      Wykształcenie zawodowe,

· Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki,

·      Umiejętność czytania rysunku technicznego,

·  Gotowość do pracy po 12 godzin w systemie czterobrygadowym .

Location

Jelcz- Laskowice

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-10-26

Branch

Spring Professional Poland